• ABAKÜS- Etkin Mental Aritmetik

  5-12 yaş arası çocukların matematiksel işlemlerde pratik bir yaşam becerisi geliştirmeleri...

 • NLP Bireysel

  NLP: Neuro Linguistic Programming (Duyu Dilbilimsel Programlama) Zihni Kullanma Klavuzudur. Beynimizi çocukluğumuzdan...

 • Koçluk

  Koçluk seansları, koçla müşterisi arasında etik ilkelere dayalı ve profesyonel bir süreçtir. Koçlarla birebir yapılan...

 • Yönetici Koçluğu

  Koçluk disiplini yeni yönetim anlayışları ile paralel gelişim göstermek isteyen her yönetim grubunun ihtiyaç duyduğu...

 • Öğrenci Koçluğu

  Koçluk seansları, koçla öğrenci arasında etik ilkelere dayalı ve profesyonel bir süreçtir. Koçlarla birebir yapılan...

Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü kimdir?

Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü, “insan” odaklı bir yaklaşımla, eğitim çözümleri sunmak üzere 2000 yılında İzmir'de kurulmuştur.

 
Etkin İnsan Enstitüsü; birey ve organizasyonların öz potansiyellerini açığa çıkararak, vizyonları doğrultusunda kendilerini ileri taşımalarında yaratıcı çözümler geliştiren, uygulayan,çözüm ortaklığı yapan bir organizasyondur.
 
Birey ve organizasyonların çözümlemek istedikleri her konuda, spesifik olarak tanımlanmış, somut olarak belirlenmiş bir noktadan ulaşılmak istenen hedef ya da vizyona ulaşılmasında yol arkadaşlığı yapan bilinç girişimidir.
 
Etkin İnsan Gelişim’in işbirliği içinde çalıştığı kurum; Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'dir. Ege Üniversitesi ile çözüm ortaklığı içinde 2006 yılından bu yana bir çok sertifika programları gerçekleştirmiştir.
 
web sitesi üzerinden Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde kişisel-kurumsal gelişim alanlarında mesleki programlara yönelik sertifika programları düzenlemektedir.  

  

bize ulaşın

0 232465 35 23