Sertifika Programları

NLP Practitioner Uluslararası Sertifika Programı

NLP bir davranış biçimidir. Bir yöntemdir. Bir teknolojidir. Mükemmeliğin bilim ve sanatıdır: İnsan mükemmelliğini inceler.

Mental Aritmetik Eğitmenliği Sertifika Programı

Mental Aritmetik abaküs temelli beyin geliştirme programıdır.5-12 yaş grubu çocuklara yönelik hazırlanmış bir programıdır.

Singapur Matematiği Eğitmenliği Sertifika Programı

Singapurlu öğrenciler, yapılan uluslararası sınavlarda ilk üçte yer almaları sebebiyle sistem önem kazanmıştır. Matematiği öğretirken izledikleri yöntem ve tekniklerin ülkemizde uygulanan sistemden farklı olduğu anlaşılmıştır.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenligi Sertifika Programı

Okullarda, dershanelerde, etüd merkezlerinde, kişisel gelişim merkezlerinde "Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği" her geçen gün bir ihtiyaç olarak çözüm yaratmaktadır.

GYROTONIC(R) Pre-Training Sertifika Programı

Gyrotonic metodu, kasları eş zamanlı olarak uzatan ve kuvvetlendiren, dolaşımı harekete geçiren, koordinasyonu ve eklem hareketliliğini artıran özgün bir egzersiz metodudur.

GYROKINESIS(R) Pre-Training Sertifika Programı

Gyrokinesis dersleri 60-90 dakika arası sürmektedir. Her ders duyuları uyandırmak ve sinir sistemini stimule etmek için sandalyenin üzerinde yumuşak hareketlerle başlar.

Yaşam Koçluğu Uluslararası Sertifika Programı

Yaşam Koçluğu, kişinin bulunduğu noktadan ulaşmak istediği noktaya gitme sürecinde hayatında tatmin ve denge yaratmasıdır.

Eğitim Koçluğu (Öğrenci Koçluğu) Uluslararası Sertifika Programı

Öğretmenlerin öğrencileriyle, ailelerin çocukları ile kurduğu iletişimi güçlü hale getiren; okul, sınav, gelecek hedefleri...

Çocuk Koçluğu- Oyun Araçları Eğitmenliği Sertifika Programı

Yarıştırmadan, rekabet etmeden, kıyaslamadan, etiketlemeden... Oyun araçları yardımıyla sevgiyle iletişim kurmak, sorunları eğlenerek çözmek...

Kurumsal Koçluk / Lider Yönetici Koçluğu Uluslararası Sertifika Programı

Kurum yöneticileri, kurumlara liderlik ve yöneticilik yapmayı hedefleyenler, profesyonel koçlar, koçluk eğitimi almış olan ve kurumlarla çalışmak isteyenler...

Okul Öncesi Egitim Koçluğu Sertifika Programı

Okul öncesi alanında çalışan öğretmenler ve ebeveynler için hazırlanmıştır. 5-6 yas çocuklarının iletişim dili ve algısına seslenen, koçluk yöntem ve tekniklerini içeren, bir eğitim programıdır.

Yoga Eğitmenliği Uluslararası Sertifika Programı

Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile başlatılan Yoga Eğitmenliği Sertifika Programı...

Çocuk Yogası Eğitmenliği Uluslararası Sertifika Programı

İZMİR'de İLK KEZ gerçekleşen ÇOCUK YOGASI EĞİTMENLİĞİ ULUSLARARASI SERTİFİKA PROGRAMI, 17 Nisan 2014'te başladı ve yeni grup eğitmenleriyle devam ediyor.

Hamile Yogası Eğitmenliği Uluslararası Sertifika Programı

İZMİR'de İLK KEZ gerçekleşen HAMİLE YOGASI EĞİTMENLİĞİ ULUSLARARASI SERTİFİKA PROGRAMI 24-29 Mart 2014 tarihleri arasında başarı ile tamamlandı.

Pilates Matwork Eğitmenliği Sertifika Programı

Pilates metodu, Joseph Pilates tarafından geliştirilmiş olan bir egzersiz sistemidir.

Pilates Reformer Eğitmenliği Sertifika Programı

Pilates Matwork Eğitmenliği eğitimini tamamlayan katılımcıların, eğitimin ikinci basamağı olan Pilates Reformer eğitimini de alarak, kendi kursiyerlerine daha fazla fayda sağlamaları.

Personal Trainer Sertifika Programı

Yoga eğitmenleri, Pilates eğitmenleri, Dans eğitmenleri, Zumba-egzersiz eğitmenleri, Sağlıklı beslenme-Spor alanında çalışan profesyoneller...