GYROKINESIS® Level 1 Sertifika Programı

GYROKINESIS®, tüm bedeni yumuşakça çalıştıran bir hareket metodudur. Enerji yollarını açar, sinir sistemini stimule eder, hareket aralığını arttırır ve ritim üzerinden fonksiyonel güç oluşturur. GYROKINESIS(R); kökleri yoga, tai chi, cimnastik ve dansa dayanan orjinal ve benzersiz bir hareket sistemidir. GYROKINESIS(R) metodu sadece lisansli eğitmenler tarafından grup veya özel ders olarak verilebilir.

Eğitim Takvimi

GYROKINESIS(R) Level 1 Pre-training Course: 2-3-4, 6-7-8  Eylül 2024​

Saat: 10:00-17:00

Ücret: 850 USD + Studio ücreti

Eğitmen: Alper Bayraktar / GYROKINESIS Level 1 Master Trainer


GYROKINESIS(R) Level 1 Foundation Course: 28-29-30 Kasım, 2-3-4, 6-7-8 Aralık 2024

Saat:
10:-17:00

Ücret: 1325 usd + Studio ücreti

Eğitmen: Alper Bayraktar / GYROKINESIS Level 1 Master Trainer

GYROKINESIS(R) Level 1 Apprenticeship Course: 18-19-20 Nisan 2025

Saat: 10:-17:00

Ücret: 525 usd + Studio ücreti

Eğitmen: Alper Bayraktar / GYROKINESIS Level 1 Master Trainer

GYROKINESIS®

GYROKINESIS®, tüm bedeni yumuşakça çalıştıran bir hareket metodudur. Enerji yollarını açar, sinir sistemini stimule eder, hareket aralığını arttırır ve ritim üzerinden fonksiyonel güç oluşturur.

GYROKINESIS®; kökleri yoga, tai chi, cimnastik ve dansa dayanan orjinal ve benzersiz bir hareket sistemidir. GYROKINESIS® metodu sadece lisansli eğitmenler tarafından grup veya özel ders olarak verilebilir.

GYROKINESIS®dersleri 60-90 dakika arası sürmektedir. Her ders duyuları uyandırmak ve sinir sistemini stimule etmek için sandalyenin üzerinde yumuşak hareketlerle başlar. Bunu, hareket aralığını artıran omurga egzersizleri takip eder ki vücudun çeviklik ve rahatlık içerisinde daha kompleks hareketleri keşfetmeye hazırlar. Ders omurga hareketini genişletecek egzersizlerle yerde devam eder. Kalça, omuz, el ve ayak hareketlerini de içine alarak kademeli olarak daha karmaşık seriler ilave edilir. Yer egzersizlerini ise ayakta yapılan hareketler takip eder ve denge ve kardiovaskülar egzersizlerden oluşur. Ders gevşeme egzersizleri ile sakinlik içinde son bulur ki bu da bedeni ve zihni günlük yaşamda yeniden birleştirmeye ve bütünleştirmeye hazırlar.

"GYROTONIC, GYROTONIC & Logo, GYROKINESIS, GYROTONIC EXPANSION SYSTEM and The Art Of Exercising And Beyond are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp., Miami Beach, Fl. 33140, USA”
Fotoğraf Galerisi
Eğitim Başvuru Formu